+48  791 748 958

Szczegóły o Twojej nowej stronie www

Oferta, którą musisz poznać!

Responsywne strony internetowe

Nasze strony opierają się na sprawdzonym silniku, dzięki mają Państwo gwarancję działania swojej witryny. Każdego dnia projektujemy i wdrażamy nowe realizację, co składa się na wielkość Naszego doświadczenia. Do każdego klienta pochodzimy indywidualnie, rozmawiamy o jego oczekiwaniach, przedstawiamy swoje pomysły, po czym przystępujemy do sumiennej pracy.

 

Tylko teraz dla Naszych klientów przygotowujemy darmowy, wstępny projekt nowej strony internetowej, po czym podejmują Państwo decyzję o wspólnej współpracy!

Sprawdź wszystkie możliwości

System zarządzania treścią

Wiemy, jak skomplikowane bywa obsługa witryn internetowych, dlatego postanowiliśmy ułatwić z nim pracę, dzięki czemu zmiana treści na stronie internetowej jest dziecinnie prosta! Oto jak wygląda CMS i edycja zawartości na stronie:

Zaloguj się na specjalnie przygotowanej stronie za pomocą loginu i hasła. Nasz CMS nie posiada zbędnego zaplecza. Edycja jest prosta i przyjemna oraz nie wymaga żadnej wiedzy z zakresu języka html.

1

Wystarczy najechać kursorem na element, który chcemy zmienić, a następnie edytować go. Bez szukania, bez marnowania czasu, wystarczy chwila, a zmiany zostaną momentalnie zaktualizowane.

2

Po zakończeniu zmian, zatwierdź edycję jednym przyciskiem. Tak, to wszystko co należy zrobić, aby uzupełnić stronę o nowe treści. Szybko, sprawnie i dziecinnie prosto!

3

Publikuj

Ostatnie realizacje

 • Architektura Drewna, piękne wykończenia wnętrz, tarasów i nie tylko. Mottem firmy jest poszerzanie horyzontów, przełamywanie limitów i standartów w zgodzie z naturą i satysfakcją klienta.
  Przejdź »
 • Firma pomagająca osobom w trudnej sytuacji finansowej. Głównym celem jest oddłużenie kredytobiorców i wyjście z pętli chwilówek. Misja i pomoc. Przeprowadzi przez całą drogę związaną z wyprowadzeniem z zadłużeń. Prowadzi mediacje z Twoimi wierzycielami, przygotowuje niezbędne dokumenty i wnioski prawne. Gwarantuje stały dostęp do opiekuna prawnego, który każdego dnia jest do Twojej dyspozycji. Legitymuje się ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy z zobowiązaniami i finansowaniem potrzeb Klienta. Po bezpłatnej analizie, znajdzie sposób na przywrócenie WOLNOŚCI FINANSOWEJ.
  Przejdź »
 • Młoda firma z młodym zespołem, których misją jest nauka tańca dzieci i młodzieży. Just Dance Studio może pochwalić się wielką półką osiągnięć.
  Przejdź »
 • Firma zajmująca się profesjonalnym niszczeniem danych od 2012 roku. Przez ten czas opracowała skuteczne rozwiązania dla biznesu.
  Przejdź »
 • Specjalnością firmy jest produkcja pawilonów w różnorodnej formie – od tych przeznaczonych dla stróży nocnych, po pawilony handlowe i profesjonalne, dedykowane działalności gastronomicznej.
  Przejdź »
 • Firma "Systemy zabezpieczeń Wasiak Damian" została oficjalnie założona w 2015 roku skupiając grupę specjalistów z zakresu elektroniki oraz najwyższej klasy sprzedawców. Od tego momentu oferuje szeroki zakres usług specjalistycznych, zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.
  Przejdź »
 • MobileUnit jest młodym zespołem z pasją, firmą rodzinną z tradycjami i zamiłowaniem do wznoszenia biznesu gastronomicznego na wyżyny. Służy wiedzą, doświadczeniem i fachowością na każdym etapie powierzonej nam inwestycji.
  Przejdź »
 • Klos-inf.pl - Krzysztof Klos jest biegłym sądowym wpisanym na listę biegłych Sądu Okręgowego w Bydgoszczy z zakresu informatyki i telefonów komórkowych od 2006r (aktualnie trzecia kadencja) oraz specjalistą z zakresu informatyki śledczej. Zajmuje się między innymi profesjonalnym odzyskiwaniem danych jak również zabezpieczaniem i badaniem dowodów elektronicznych w sprawach sądowych oraz innych. Wykonuję opinie dla organów procesowych jak również świadczę usługi w zakresie odzyskiwania danych dla pozostałych klientów.
  Przejdź »
 • Firma MARKN Twoja przestrzeń tworzy meble na zamówienie. Działa na terenie południowej Polski. Jest firmą, której główną zaletą jest staranność wykonania i funkcjonalność. Dla Mark-N liczy się zadowolenie klienta, który ceni sobie niepowtarzalny wygląd swoich mebli. Moda na rynku meblowym ciągle się zmienia, a firma zmienia się razem z nią, by zaprojektować i wykonać dla Państwa najlepszej jakości meble na zamówienie.
  Przejdź »

Już teraz porozmawiaj z Nami o wspólnej współpracy!

Szybki kontakt

Grupa Special-Soft

ul. Działkowa 39

32-500 Chrzanów

tel.  +48 791 748 958

e-mail:  kontakt@webmaking.pl